Kozminski Business Hub

W Kozminski Venture Lab stawiamy na rozwój innowacji

Nasz program akceleracyjny cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem. Do tej pory odbyły się 4 edycje programu, do których za każdym razem zgłosiło się po kilkadziesiąt startupów. Podczas każdej edycji uczestnicy mieli do dyspozycji wsparcie szerokiego grona mentorów. Łącznie w programie akceleracyjnym pracowało z nami 50 ekspertów z różnych dziedzin. Wiemy, jak przeprowadzić program, by realnie wesprzeć najlepsze startupowe projekty i wprowadzić je na rynek.

Etapy

Korzyści dla Partnerów

Wiedza

Rynek startupów prężnie się rozwija, powstaje coraz więcej nowatorskich projektów. Nasi Partnerzy dowiadują się o nich jako pierwsi, co nie raz pozwala im wyprzedzić konkurencję.

Zyski

Partnerzy programu akceleracyjnego mają okazję wysłuchać prezentacji najbardziej obiecujących startupów. Dzięki temu podejmują potem lepsze decyzje inwestycyjne.

Promocja

Partner każdej edycji programu akceleracyjnego jest uwzględniany w komunikacji przedsięwzięcia. Sam może dumnie mówić o tym, że jest mecenasem polskiego biznesu.

Społeczność

Dostęp do 65-tysięcznej społeczności ALK (studentów, absolwentów oraz partnerów biznesowych) wyposaża Partnera w nieocenione kontakty i wsparcie.

#Akcja Akceleracja!

Masz pomysł na startup, ale nie wiesz, od czego zacząć? Jesteś początkującym przedsiębiorcą i utknąłeś z rozwojem swojego biznesu? Uruchomiłeś swoją firmę, ale masz problem z systematycznym działaniem?

Mamy dla Ciebie serię warsztatów, szkoleń i indywidualnych konsultacji. Doświadczeni mentorzy czekają, by wziąć Cię pod opiekę, a nasza społeczność chętnie przetestuje Twój pomysł na biznes. Wystarczy, że weźmiesz udział w rekrutacji i przekonasz nas, że warto wesprzeć właśnie Twój projekt.

Szukamy pomysłów, które wykorzystują nowoczesne technologie, są skalowalne, odpowiadają na realne problemy. Zwracamy też uwagę, czy autorzy projektu mają kompetencje, jakie są konieczne do jego wdrożenia lub są w stanie zatrudnić brakujących członków zespołu.

Etapy

Korzyści dla Partnerów

Wiedza

Program akceleracyjny daje możliwość uzyskania aktualnej wiedzy o rozwoju biznesu. Dowiesz się o startupach tego, czego potrzebujesz, by odnaleźć się na obecnym rynku. Obiecujemy nie zanudzać nadmiarem teorii.

Mentoring

Biorąc udział w programie, znajdziesz się pod skrzydłami mentorów z różnych dziedzin, gotowych wesprzeć Cię w rozwoju twojego biznesu.

Rozwój

Możesz uzyskać nasze wsparcie w rozwoju, zarówno jeśli dopiero zaczynasz, jak i wtedy gdy Twój biznes jest bardziej zaawansowany. W każdym wypadku program jest dla Ciebie szansą, by szybciej odnieść sukces.

Inwestorzy

Wartościowe inicjatywy potrzebują dofinansowania. Dlatego pod koniec programu akceleracyjnego zaprezentujesz się przed chętnymi inwestorami. To duża szansa, by uzyskać środki na dalszy rozwój.

Dlaczego my?

Dlaczego z nami

Nasz program akceleracyjny cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem. Do tej pory odbyły się 4 edycje programu, do których za każdym razem zgłosiło się po kilkadziesiąt startupów. Podczas każdej edycji uczestnicy mieli do dyspozycji wsparcie szerokiego grona mentorów. Łącznie w programie akceleracyjnym pracowało z nami 50 ekspertów z różnych dziedzin. Wiemy, jak przeprowadzić program, by realnie wesprzeć najlepsze statupowe projekty i wprowadzić je na rynek.

Kluczowi mentorzy

W trakcie przedsięwzięć współpracujemy z mentorami ze społeczności Kozminski Venture Lab, a także z mentorami Partnerów dedykowanych do konkretnego obszaru wyzwania 

Nasz zespół

Jan Dąbrowski

Jan Dąbrowski

Prezes Zarządu

rozwój i koordynacja
Iwona Cieślak

Iwona Cieślak

Członek Zarządu

finanse i inwestycje
Martyna Cieślak

Martyna Cieślak

Koordynator Research&Consulting

Agata Lach

Agata Lach

Koordynator Venture Lab

Wybrane realizacje

Skontaktuj się z nami!

KOZMINSKI BUSINESS HUB

ul. Jagiellońska 59
03-301 Warszawa

NIP: 1132925416

info@kozminskihub.com