Kozminski Business Hub

Kim jesteśmy

Kozminski Business Hub jest spółką zależną Akademii Leona Koźmińskiemu. Pomagamy przedsiębiorstwom osiągnąć zamierzone efekty, opierając się przy tym o nasze wieloletnie doświadczenie i najbardziej aktualną wiedzę. W ostatnim czasie wsparliśmy wiele firm we wdrożeniu automatyzacji i cyfryzacji ich biznesowych procesów, co zdecydowanie przyspieszyło ich rozwój. Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie.

W Kozminski Research & Consulting dzielimy się wiedzą, jak prowadzić działalność na podstawie najnowszych metod zarządzania i tworzenia modelu biznesowego. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów z dziedziny strategii, usprawniania procesów i wprowadzania systemów zarządzania projektami. Na co dzień zajmujemy się wspieraniem oraz realizowaniem projektów badawczo-wdrożeniowych związanych z cyfryzacją przedsiębiorstw. Przeczytaj o naszych ukończonych projektach

W Angels, współpracując z funduszami Venture Capital, pomagamy sfinansować działalność aspirujących przedsiębiorstw oraz zdobywamy dla nich pierwszych inwestorów. Stoi za nami ogromna społeczność ALK, do której od lat należą osoby zainteresowane wspieraniem, także finansowym, firm z potencjałem. Prowadzisz jedną z nich? Zgłoś się po potrzebną pomoc.

W Kozminski Venture Lab oferujemy doradztwo, mentoring i indywidualne wsparcie dla startupów oraz firm poszukujących innowacyjnych rozwiązań. Organizujemy programy inkubacyjny i akceleracyjny, dostarczamy firmom nowatorskie rozwiązania, przekazujemy ekspercką wiedzę.

W ramach Ekosystemu pozytywnego wpływu podejmujemy się wyzwań na rzecz dobra naszych społeczności. Wspieramy projekty chroniące środowisko czy wyrównujące szanse różnych grup. Co roku w współpracy z Profesorem Bolesławem Rokiem przygotowujemy Raport Startupy Pozytywnego Wpływu oraz Ranking Firm odpowiedzialnych. Obie inicjatywy pozwalają na wyróżnienie i propagowanie działań w służbie środowisku lub społeczności.

Skontaktuj się z nami!

KOZMINSKI BUSINESS HUB

ul. Jagiellońska 59
03-301 Warszawa

NIP: 1132925416

info@kozminskihub.com