Kozminski Business Hub

Cyfryzacja przedsiębiorstw

Czujesz, że Twoja firma potrzebuje zmian? Że Twój biznes wymaga automatyzacji i nowych rozwiązań na poziomie procesów, stosowanych technologii czy oferowanych produktów i usług? Poszukujesz partnera, który Cię w tym wesprze i pomoże rozwinąć się szybko i skutecznie?
Nasza oferta jest dla Ciebie

Oferujemy potrzebne zrozumienie Twojego modelu biznesowego i umiejętności wdrażania najnowszych rozwiązań technologicznych w różnych gałęziach biznesu. Przeprowadzimy Cię bezpiecznie i efektywnie przez cały proces transformacji cyfrowej 

Etapy transformacji cyfrowej procesów biznesowych

Jedną z podstawowych form transformacji cyfrowej jest wykorzystanie nowoczesnych technologii do optymalizacji i uproszczenia istniejących w firmie procesów. W swojej najbardziej podstawowej formie może oznaczać zamianę narzędzi i formy działania z analogowych na cyfrowe. Innym razem może wiązać się ze zmianą istniejących struktur i procesów oraz wdrożeniem zaawansowanych rozwiązań cyfrowych, dedykowanych algorytmów i technologii szytych na miarę. Naszą metodykę pracy z cyfryzacją procesów opraliśmy na 4 etapach.

Nasze technologie

Machine Learning

Istotna część naszych projektów została wyposażona w samodzielne algorytmy uczące się optymalizacji procesów korzystając z ogromnych baz danych.

Blockchain

Chociaż w świadomości masowej kojarzy się przede wszystkim z kryptowalutami, to dotyczy innowacyjnego procesu rejestrowania transakcji i śledzenia zasobów w całej architekturze kodu.

AI

Wirtualni asystenci, oprogramowanie do analizy obrazu, nowoczesne wyszukiwarki internetowe, systemy rozpoznawania mowy i twarzy.

VR

Dynamicznie rozwijająca się dziedzina wprowadzająca możliwość multimedialnej kreacji rzeczywistości - przedmiotów, wirtualnych światów lub symulacji rzeczywistych zdarzeń.

Big Data

Wszelakie programy związane z problematyką zbierania, przetwarzania, analizy i wizualizacji danych przy użyciu ML i AI.

NLP

Systemy łączące zagadnienia sztucznej inteligencji i językoznawstwa, pozwalające na automatyczną analizę, rozumienie, tłumaczenie i generowanie języka naturalnego przez komputer.

Korzyści

Rozwój

Dzięki doradztwu strategicznemu rozpoznasz słabe punkty Twojego przedsiębiorstwa i znajdziesz najlepsze rozwiązania, które pozwolą się ich pozbyć.

Oszczędności

Opracujemy dla Ciebie procesy biznesowe, które zwiększą skalowalność Twoich usług czy produktów i znacznie zmniejszą koszty prowadzenia przedsiębiorstwa.

Konkurencyjność

Narzędzia, które proponujemy Partnerom, oparte są na zaawansowanych algorytmach i najnowocześniejszej technologii. Twoja firma będzie więc oferować klientom najsprawniejsze usługi dostępne na rynku.

Przyszłość

Współpraca z nami zwiększy Twoje szanse na pozyskanie nowych inwestorów. Do tego, procesy, które wdrażamy, bazują na uczeniu maszynowym — będą się same aktualizować na długo po ich pierwotnym wdrożeniu.

Dlaczego my?

Dlaczego warto nam zaufać?

Cyfryzacja i automatyzacja procesów zachodzących w firmach to już norma. Z naszą pomocą na pewno nie zostaniesz w tyle. Skutecznie wdrożyliśmy już ponad 40 rozwiązań, korzystając przy tym z technologii, takich jak Machine Learning, Artificial Intelligence, Virtual Reality i wielu innych. Odezwij się do nas, a zaawansowane algorytmy już wkrótce zaczną pracować na korzyść Twojego biznesu

Lider produktowy

Arek

  • Ekspert (doradztwo strategiczne – marketing internetowy i automatyzacja procesów marketingowo-sprzedażowych)
  • Dyrektor zarządzający (ClickMyAdsy)
  • Kierownik Studiów Magisterskich Zarządzanie w Wirtualnym Środowisku w ALK

Skontaktuj się z nami!

KOZMINSKI BUSINESS HUB

ul. Jagiellońska 59
03-301 Warszawa

NIP: 1132925416

info@kozminskihub.com