Kozminski Business Hub

Webinary

Dzięki eksperckiej społeczności, którą zgromadziliśmy w ramach i wokół Kozminski Business Hub możemy się z Wami zupełnie bezpłatnie dzielić wiedzą o biznesie. A głównie o początkach z biznesową przygodą. Zobacz poniżej, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Cykle webinarów

Wystartuj z nami!

Myślisz o założeniu własnej firmy? Chcesz dowiedzieć się więcej o rynku, inwestorach, zarządzaniu zespołem? A może nie wiesz, czy Twój pomysł na biznes jest dobry? Obejrzyj webinary, które pozwolą Ci pewniejszym krokiem wejść w świat biznesu.

Cyfrowa zmiana, rozwiń swój biznes już dziś!

Ten cykl webinarów jest dla Ciebie, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o nowych rozwiązaniach w świecie automatyzacji procesów i technologii. Zapisz się i poznaj możliwości, dzięki którym zautomatyzujesz własne systemy. W webinarach czekają na Ciebie omówienia ciekawych case study oraz spora dawka wiedzy na temat cyfryzacji i automatyzacji.

Korzyści z uczestnictwa

Pewność siebie

Wiedza z webinaru sprawi, że przestaniesz błądzić po omacku. Dowiesz się co i jak, dzięki czemu z pewnością przejdziesz do realizacji swojego biznesowego planu.

Doświadczenie

Po co uczyć się na swoich błędach, skoro można na cudzych? Na webinarze ekspert podzieli się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem.

Interakcja

Prowadzący webinarów chętnie odpowiada na pytania uczestników. Śmiało zostaw też swoje pytanie pod nagraniami webinarów, a my postaramy się znaleźć na nie odpowiedź.

Atrakcje

Na uczestników webinarów czekają dodatkowe atrakcje, np. bonusowe zadania, quizy, konkursy.

Baza wiedzy

Skontaktuj się z nami!

KOZMINSKI BUSINESS HUB

ul. Jagiellońska 59
03-301 Warszawa

NIP: 1132925416

info@kozminskihub.com