Kozminski Business Hub

Kozminski Research & Consulting wdrożył rozwiązanie dla usług oferowanych przez Smart Kids Planet. Projekt zrealizowano w ramach Funduszu Europejskiego Inteligentny Rozwój dla wsparcia potencjału przedsiębiorstw.

Smart Kids Planet

Kozminski Research & Consulting wdrożył rozwiązanie dla usług oferowanych przez Smart Kids Planet. Projekt zrealizowano w ramach Funduszu Europejskiego Inteligentny Rozwój dla wsparcia potencjału przedsiębiorstw.

Biznes, który wsparliśmy

Według raportu SW Research i On Board Think Kong ponad 82% rodziców zwraca uwagę na wartości edukacyjne kupowanych zabawek i akcesoriów. Właśnie edutainment, czyli edukacja przez rozrywkę, jest celem usług młodego przedsiębiorstwa, Smart Kids Planet.

Nasze zadanie

Naszą rolą było wsparcie partnera, który podjął się niespotykanego dotąd w Polsce przedsięwzięcia — stworzenia interaktywnej sali multimedialnej dla najmłodszych. Ta nowoczesna forma rozrywki miała pozwolić dzieciom obejrzeć i obrobić w wymiarze 3D obiekty, które wcześniej narysowały na papierze. Przed nami pojawiło się więc zadanie opracowania i wdrożenia matrycowego algorytmu, który umożliwiłby otwarcie tej nowatorskiej sali zabaw na Stadionie Narodowym.

Zabawa na miarę XXI wieku

Technologia, którą zastosowaliśmy, stworzyła jedyną w swoim rodzaju multimedialną przestrzeń do zabawy. Jej algorytm integruje świat cyfrowy z tym realnym. Dzieci rysują płaskie obiekty, które są następnie skanowane i dodawane do trójwymiarowej scenerii miasta lub kosmosu. Można nimi potem manipulować za pomocą gestów.

Zabawa w interaktywnej sali multimedialniej jest nie tylko arcyciekawa, ale i niezwykle rozwijająca. Najmłodsi uczą się orientacji w przestrzeni i zależności między bryłami. Do tego mogą bawić się w grupie i to różnorodnej — sala jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Korzyści dla Partnera

Interaktywna sala zabaw to obecnie flagowy produkt Smart Kids Planet. Spółka udowodniła, że potrafi uczyć przez rozrywkę jak nikt inny oraz że w pełni wykorzystuje najnowsze możliwości technologiczne. Rozwiązanie Kozminski Research & Consulting pozwala na włączenie do zabawy wielu osób jednocześnie, co sprzyja efektywnemu wykorzystaniu dostępnej powierzchni i wspiera oszczędność energetyczną. To wszystko przedstawia Smart Kids Planet jako innowacyjnego partnera biznesowego.

A co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Wspólnie skutecznie usprawnimy procesy zachodzące w Twoim przedsiębiorstwie.

Skontaktuj się z nami!

KOZMINSKI BUSINESS HUB

ul. Jagiellońska 59
03-301 Warszawa

NIP: 1132925416

info@kozminskihub.com