Kozminski Business Hub

Kozminski Research & Consulting wdrożył rozwiązanie automatyzacji procesu sprzedaży w Elektrometal Energetyka w ramach Funduszu Europejskiego Inteligentny Rozwój dla wsparcia potencjału przedsiębiorstw.

Elektrometal Energetyka

Kozminski Research & Consulting wdrożył rozwiązanie automatyzacji procesu sprzedaży w Elektrometal Energetyka w ramach Funduszu Europejskiego Inteligentny Rozwój dla wsparcia potencjału przedsiębiorstw.

Biznes, który wsparliśmy

W portfolio produktów i usług naszego partnera Elektrometal Energetyka znajduje się nie tylko produkcja nowoczesnych rozdzielnic, aparatury łączeniowej średniego napięcia i cyfrowych terminali zabezpieczeniowych, ale również szeroko zakrojone procesy umożliwiające maksymalizację operatywności i minimalizację kosztów energetycznych.

Nasze zadanie

Dotychczasowe oprogramowanie, które zapewniał swoim klientom nasz Partner, było nierozerwalnie powiązane z fizycznymi nośnikami. To znacznie utrudniało jego testowanie. Test wymagał wysłania nośnika, sprawdzenia jego działania u osoby zainteresowanej produktem, a następnie zapakowania i odesłania urządzenia z powrotem do producenta. Nasz plan zakładał zastąpienie fizycznego urządzenia kodami, które pozwolą na zdalny dostęp do oprogramowania.

Internetowa platforma zamiast nośników

Zgodnie z zamiarem opracowaliśmy bezpieczny algorytm, który umożliwił powstanie łatwej w obsłudze platformy internetowej udostępniającej usługi naszego Partnera. Rozwiązania, jakie zastosowaliśmy to m.in. heatmaps, testy behawioralne, MySQL oraz hostingu w chmurze. Dzięki tym narzędziom użytkownicy platformy dostają unikalne kody zapewniające im dostęp do oferowanego przez Partnera oprogramowania.

Korzyści dla Partnera

Interaktywna sala zabaw to obecnie flagowy produkt Smart Kids Planet. Spółka udowodniła, że potrafi uczyć przez rozrywkę jak nikt inny oraz że w pełni wykorzystuje najnowsze możliwości technologiczne. Rozwiązanie Kozminski Research & Consulting pozwala na włączenie do zabawy wielu osób jednocześnie, co sprzyja efektywnemu wykorzystaniu dostępnej powierzchni i wspiera oszczędność energetyczną. To wszystko przedstawia Smart Kids Planet jako innowacyjnego partnera biznesowego.

A co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Wspólnie skutecznie usprawnimy procesy zachodzące w Twoim przedsiębiorstwie.

Skontaktuj się z nami!

KOZMINSKI BUSINESS HUB

ul. Jagiellońska 59
03-301 Warszawa

NIP: 1132925416

info@kozminskihub.com