Kozminski Business Hub

Odkryj nowe możliwości rozwoju z Kozminski Impact Booster

Zgłoś się i zyskaj nawet do 400 tysięcy złotych dofinansowania na rozwój swojego startupu!

Kozminski Impact Booster to prestiżowy program wsparcia stworzony z myślą o młodych, innowacyjnych firmach, które dążą do osiągnięcia sukcesu na rynku. Nasz projekt jest elementem programu Startup Booster Poland finansowanego przez Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki, które wspierają dynamiczny rozwój startupów w Polsce.

W KBH od lat kreujemy i wdrażamy innowacje dla biznesu. Zajmujemy się doradztwem strategicznym i organizacyjnym, pokazujemy firmom, jak automatyzować procesy biznesowe, a rdzeniem naszych działań jest podkręcanie rozwoju polskich startupów. Dlatego też cieszymy się, że zostaliśmy jednym z operatorów programu. 

Zgłoś się do Kozminski Impact Booster, otrzymaj wysoki grant i rozwijaj się pod skrzydłami ekspertów Kozminski Business Hub.

Jesteś ambitnym przedsiębiorcą? Rozumiesz, że do rozwoju biznesu oprócz dofinansowania potrzebne są także inne formy wsparcia? Stworzyliśmy ten program dla Ciebie, jeśli masz w sobie gotowość na wyzwania, głowę pełną nietuzinkowych pomysłów i łączysz to wszystko w swojej startupowej działalności. 

 

A jeśli śledzisz nasze działania, wiesz, że stawiamy na młode przedsiębiorstwa działające w obszarze nowoczesnych technologii oraz pozytywnego wpływu. W ramach Kozminski Impact Booster wesprzemy Twoje impactowe rozwiązania. 

 

Program umożliwia startupom zgłoszenie się do jednej z czterech ścieżek. Podczas każdej rundy możesz wziąć udział w naborze do trzech ścieżek. Każdorazowo do ścieżki Branżowej z Odbiorcą Technologii oraz do ścieżki Inwestorskiej z funduszem VC, podczas trzech rund do ścieżki Sector-agnostic, podczas dwóch rund do ścieżki Go Global.

Co możesz zyskać?

Dofinansowanie do 400 tysięcy złotych

W ramach programu,  startupy otrzymają znaczący kapitał, który pozwoli im na rozwój produktu, skalowanie biznesu oraz ekspansję na nowe rynki.

Dostęp do sieci kontaktów biznesowych

Program Kozminski Impact Booster umożliwia nawiązanie relacji z kluczowymi graczami na rynku oraz potencjalnymi partnerami biznesowymi. To nie tylko szansa na pozyskanie nowych klientów i kontrahentów, ale także możliwość negocjacji korzystnych umów i inwestycji.

Mentoring od doświadczonych ekspertów

Uczestnicy programu wezmą udział w indywidualnych sesjach mentoringowych prowadzonych przez liderów branży, inwestorów oraz specjalistów w różnych dziedzinach biznesu. To doskonała okazja do zdobycia cennych wskazówek, opinii oraz inspiracji.

Wsparcie w rozwoju biznesu

Oprócz wsparcia finansowego, uczestnicy programu otrzymają także profesjonalne doradztwo w zakresie strategii biznesowej, marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi oraz innych kluczowych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Nasz zespół ekspertów będzie służył pomocą dostosowaną do etapu rozwoju Twojego startupu.

Dowiedz się więcej o każdej ze ścieżek

.......

Przyjmujemy też, że w wyniku akceleracji co najmniej:

20 startupów dokona wdrożenia pilotażowego u Odbiorcy Technologii oraz osiągnie gotowość do samodzielnej działalności komercyjnej

 3 startupy osiągną gotowość do pozyskania finansowania od Funduszu VC

4 startupy rozpoczną ekspansję zagraniczną

4 startupy rozwiną swój produkt i osiągną gotowość do komercjalizacji rynkowej

Harmonogram

Dołącz do Kozminski Impact Booster i przekształć swoje marzenia w rzeczywiste sukcesy biznesowe!
Wybierz ścieżkę i zgłoś się do aktualnej edycji programu

Jak wygląda rekrutacja?​

Podczas każdej z rund Kozminski Impact Booster odbędzie się miesięczny nabór. Do programu możesz się zgłosić, wypełniając w tym czasie formularz rekrutacyjny. Treść, którą prześlą przedstawiciele startupów zostanie oceniona przez komisję sędziowską. Na podstawie jej decyzji wyłonimy startupy, które wezmą udział w drugiej rundzie rekrutacji. Wybrane firmy wezmą udział w sesji pitch (online), podczas której szczegółowo przestawią swoje rozwiązania i koncepcję na współpracę z partnerem biznesowym. 

Na podstawie drugiego etapu rekrutacji wyłonieni zostaną laureaci danej rundy programu, którzy wezmą udział w akceleracji.

Jak wygląda akceleracja?

Każda ścieżka Kozminski Impact Booster prowadzi do programu akceleracyjnego, skonstruowanego według podobnego, choć nie identycznego modelu. Proces akceleracji w ramach każdej z tych ścieżek przebiega według określonych etapów:

Pre-akceleracja: Rozpoczyna się od sesji spotkań, podczas których określa się potrzeby startupu, wymagane zasoby, harmonogram prac oraz ustala Indywidualny Plan Akceleracji.

Akceleracja: Kolejny etap to główna faza akceleracji, podzielona na kamienie milowe, obejmujące:

  • Weryfikację i rozwój modelu biznesowego oraz produktu we współpracy z odpowiednimi partnerami.
  • Rozwój produktu pod kątem dopasowania do oczekiwań rynku oraz wzmocnienia konkurencyjności.
  • Walidację produktu w realnych warunkach lub na rynku, co umożliwia jego wdrożenie u odbiorcy technologii lub na rynku zagranicznym.

Post-akceleracja: Ostatni etap obejmuje wsparcie startupu w wdrożeniu komercyjnym produktu oraz w procesie skalowania jego rozwoju. Działania te mogą również obejmować finalizację inwestycji kapitałowej, pozyskiwanie finansowania na rozwój oraz skalowanie działalności biznesowej.

Każda ze ścieżek akceleracyjnych oferuje wsparcie i możliwości dopasowane do potrzeb i celów różnych startupów, przy współpracy z odpowiednimi partnerami, takimi jak fundusze VC, zagraniczne instytucje akademickie czy przedsiębiorstwa branżowe.

Partnerzy

Zespół

W trakcie przedsięwzięć współpracujemy z ekspertami ze społeczności Kozminski Business Hub, a także z mentorami Partnerów dedykowanych do konkretnej ścieżki 

Dokumenty

KOZMINSKI BUSINESS HUB

ul. Jagiellońska 59
03-301 Warszawa
Mazowieckie

NIP: 1132925416

info@kozminskihub.com